Międzynarodowy Motocyklowy Rajd Katyński

UCZESTNICY

Uczestnicy rajdów

W szesnastu dotychczasowych Rajdach Katyńskich wzięło udział, łącznie z kierowcami towarzyszących samochodów dostawczych i osobowych, a także z ekipami telewizji, prawie 700 osób.

Wśród nich są rekordziści:

 

uczestnik czternastokrotny: Wiktor Węgrzyn

-  uczestnik jedenastokrotny: Grzegorz Ficoń

-  uczestnik dziesięciokrotny: Mirosław Ołowski

-  uczestnicy dziewięciokrotni: Piotr Bobel (Brat Damian), Katarzyna Wróblewska

-  uczestnik siedmiokrotny: Marek Mróz

                                       

Poniżej przedstawiamy alfabetyczne zestawienie wszystkich uczestników Rajdów Katyńskich. Cyfrą rzymską za nazwiskiem zaznaczono numer Rajdów, w których dany uczestnik brał udział.
 

Lista uczestników Rajdów Katyńskich (I-XVI):
 
lp.            uczestnik               nr rajdu   

 

1. Adynowski Sławomir XI

 2. Aleksandrovic Milos XII

 3. Amelańczyk Adam VII

 4. Anaszko Marcin VIII

 5. Anaszko Wojciech VIII

 6. Andruszkiewicz Sylwia XII, XIII, XIV, XV, XVI

 7. Andrzejewska Izabela VIII

 8. Anusik Andrzej X

 9. Baciur Ewa XIV

 10. Baciur Jan XIV

11. Bagieński Piotr VII

 12. Bagiński Dominik XV

 13. Bakalarz Andrzej X, XVI

 14. Balcerzak Elżbieta IX, X, XI

 15. Balcerzak Piotr IX, X, XI

 16. Banas Jacek IX

 17. Bańcerek Jerzy X

 18. Baranowski Dariusz XII

 19. Barszcz Marcin X

 20. Barszczewski Jarosław VI, VII, X, XIII

 21. Bartocha Grzegorz V

 22. Bartosevic Julija XII, XIV

 23. Barwiński Andrzej I

 24. Baryła Anna IV

 25. Baryła Krzysztof IV

 26. Baścik Grzegorz XV

 27. Bełtowski Robert V, VI

 28. Będkowski Jacek IV

 29. Białasiewicz Wojciech II

30. Biały Jerzy XVI

 31. Biel Bronisław XV

 32. Bobel Adam XIV

 33. Bobel Piotr (brat Damian) I, VII, VIII, IX, X, XI, XII, XIII, XIV

 34. Bobrowski Mirosław VII, VIII, IX, X

 35. Bogdal Dominik VIII, X

 36. Bogdański Krzysztof XI

 37. Bojkowska Lilianna X

 38. Bolesta Maciej VIII

 39. Bolesta Martyna VIII

 40. Boltryk Maciej IX

 41. Bołdys Mariusz XV

 42. Borajkiewicz Patryk XV, XVI

 43. Borkowska Izabela X

 44. Borkowski Adam X

 45. Borkowski Mieczysław IV

 46. Borowczyk Kazimiera VII

 47. Borowczyk Krzysztof VII

 48. Borucki Artur XIII

 49. Borysiuk Mariusz XI

 50. Borzdyński Andrzej I, II, IV

 51. Botucki Łukasz XIII

 52. Brzezińska Marta XIII

 53. Brzeziński Mariusz XIII

 54. Brzozowski Sławomir XIV

 55. Brzozowski Waldemar XII

 56. Bucholc Joanna VIII, IX, X

 57. Budner Adrian I, II

 58. Budner Roman I, II, IV

 59. Burdal Tomasz IV

60. Butlewski Krzysztof XII, XIII, XIV

 61. Byrski Michał IV, V, VII

 62. Cembrzyńska Monika VI, VII

 63. Cerkiewicz Krzysztof X

 64. Chełmowski Roman IX

 65. Chmielewski Dariusz XIV

 66. Chojecki Andrzej VII

 67. Cholewiński Andrzej VIII

 68. Chruściel Jakub X, XI, XII

 69. Chrzanowski Zbigniew VIII

 70. Chudzikiewicz Bogdan VII

 71. Cichecki Dariusz I

 72. Cichocki Andrzej I

 73. Cichy Dawid X

 74. Cichy Jarosław X

 75. Ciesielski Andrzej VIII, IX, X

 76. Cieślikowski Mirosław IV, V

 77. Cios Andrzej VII

 78. Cukiernik Tomasz VIII, IX

 79. Czajkowski Piotr XIII

 80. Czapla Grzegorz X

 81. Czapliński Waldemar XIII, XIV, XV

 82. Czapski Norbert XIII, XV

 83. Czarnecki Jan IX, XI

 84. Czarnecki Rafał VIII, IX

 85. Czarzasty Andrzej I

 86. Czerucki Robert VII

 87. Czyżewska Patrycja II

 88. Dadrzynski Andrzej IX

 89. Danielkiewicz Robert X

 90. Dawidowicz Kazimierz XI

 91. Dąbrowski Jarosław II, VIII

 92. Dąbrowski Jerzy VII, IX

 93. Dąbrowski Wiesław X

 94. Deksymer Paweł XIV

 95. Denicki Tomasz ks. X

 96. Depa Tomasz XII

 97. Deptuła Bolesław VII

 98. Dołęgowski Mirosław XV

 99. Domagała Dariusz XIII, XIV, XV, XVI

 100. Doroszkiewicz Jerzy IX, XV

 101. Dorsz Tomasz IX, X , XIV

 102. Doszko Marek ks. V, VI, VII, VIII, XI

 103. Drabarczyk Janusz XV

 104. Dudaczyk Krzysztof X

 105. Dudek Marek VIII

 106. Dudziński Sylwester X

 107. Dybionka Roman VII

108. Dziedzic Stanisław XVI

 109. Dziewic Robert XI, XII, XV

 110. Dziewoński Grzegorz X

 111. Dziki Adam XIII, XV

 112. Dzikowicz Erwin I, II

113. Fąka Zdzisław XVI

 114. Ficoń Grzegorz VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII, XIII, XIV, XV, XVI

 115. Filiński Piotr XV

 116. Fiszebrandt Jerzy VI, VII

 117. Fliszkiewicz Angrzej XIII

 118. Franiak Danuta XII

 119. Frankiewicz Waldemar XIV

 120. Frączkiewicz Natalia X

 121. Frąszczak Piotr, Karol XII

 122. Gajda Agnieszka VIII

 123. Gajda Gabriela VII

 124. Gajda Mirosław VII, VIII

125. Gajewski Grzegorz XVI

 126. Gajos Janusz XII

 127. Galarski Jarosław IV, V, X

 128. Gałecka Dominika V, VI, VII

 129. Gałecki Marcin V, VI, VII

 130. Gałka Robert I, VII

 131. Garbas Kamil XIII

 132. Garbulewski Marek VII, X

 133. Gardzińska-Żukowska Dominika X, XI, XIII

 134. Gardziński Hubert IX, X, XI, XII, XIII

 135. Gasiewicz Ireneusz XV

 136. Gawron Bartosz VIII, XV

 137. Gleba Marek XIV, XV

 138. Gleba Michał XIV

 139. Gleba Paweł XV

 140. Gliniak Grzegorz X

 141. Gliniak Krzysztof X

 142. Gładka Joanna VII, X

 143. Gładki Henryk VII, X

 144. Głaz Jan XV

 145. Głażewski Adam XV

 146. Głuszczak Marek II

 147. Gnatkiewicz Andrzej VIII

 148. Gnatkiewicz Sylwia VIII

 149. Godard Diane VII

 150. Godowski Daniel VIII

 151. Gołaś Ryszard VII, IX

 152. Grabarczyk Magdalena X

 153. Grabarczyk-Domagała Joanna XIII, XIV, XV

154. Grabowski Tomasz XVI

 155. Grodecki Mariusz X, XIII

 156. Gruca Kazimierz V, VI, VIII

 157. Grunwald Marek VII

 158. Grzelakowski Wojciech X

 159. Grzenda Mieczysław II, IV

 160. Grzybowski Michał IX

 161. Grzybowski Tadeusz II

 162. Gudziński Sebastian I, IV

 163. Gunia Robert XII

 164. Hababicki Grzegorz X

165. Hałaczkiewicz Tadeusz XVI

 166. Harasimiuk Marek IV

 167. Hardt Tadeusz VIII

 168. Hawrylik Piotr I

 169. Henszel Michał I

170. Herman Sławomir XVI

 171. Hibner Edward X

 172. Hil Janusz IX, X

 173. Hoffman Andrzej XIV

 174. Hoffman Dariusz XIV

 175. Holtz Michael II

 176. Hołysz Dariusz VII

 177. Hryńczuk Adrian X

 178. Huet Marek IX

 179. Huk Magdalena VII

 180. Huszcza Stanisław IV

 181. Hutny Emilian XV

 182. Hyła Piotr IX

 183. Ignaczak Rafał X

 184. Ignaszewski Jacek IX, X, XI

 185. Ilkiewicz Wojciech I

 186. Iwanicki Sławomir VI, VII

 187. Izydorczyk Jacek VIII, IX

 188. Jachym Tomasz IX

 189. Jagielski Janusz XII, XIII

 190. Jakubczyk Radosław IX

 191. Jakubiak Kazimierz X, XI, XII

 192. Jałochowski Jerzy VIII

 193. Janczak Tomasz XV

 194. Janczarek Michał X, XII

 195. Janeczek Dariusz XIV

 196. Janeczek Karina XIV

 197. Janikowski Zbigniew XIII, XV

 198. Jankowski Michał VIII

 199. Janus Sławomir XII, XIII

 200. Jarka Ryszard XV

 201. Jaroń Stanisław I, II, IV

 202. Jaroń Zofia IV

 203. Jarski Dariusz VII

 204. Jarucki Jerzy XIV

 205. Jasieński Wojciech XII

 206. Jaszczurowski Mariusz X

 207. Jaworski Bogdan II, III, IV

 208. Jaworski Krzysztof XII, XIV, XV

 209. Jendraszek Romuald ks. IV

 210. Józwa Zbigniew XIII

 211. Jóźwiak Jan IX, X

 212. Jucewicz Adam VII

 213. Jura Waldemar XI, XII, XVI

 214. Jurczak Roman ks. VIII

 215. Jurek Dominika VII, VIII

 216. Jurek Piotr VII, VIII, X

 217. Juszczyński Jerzy III, IV, V, VI, VII, XI

 218. Kaczorowska Teresa IV, XV

 219. Kalata Andrzej XIII

 220. Kalicka Jolanta IX

 221. Kalicki Krzysztof IX

 222. Kamienowski Grzegorz XI

 223. Kamiński Adam I

 224. Kamiński Jarosław XIV

 225. Kapuściak Juliusz II

 226. Kapuściński Paweł I,

227. Karassek Roman XVI

 228. Karcz Monika VI

 229. Karcz Zbigniew VI, VII, VIII

 230. Karczewski Maciej II

 231. Karlak Robert X, XII

 232. Karpeta Łukasz XIII

 233. Karpiński Ryszard XV, XVI

 234. Karpowicz Roman XI

 235. Kasciuskina Katarzyna XII

 236. Kaszyca Grzegorz I, III, IV

 237. Kawczyński Jacek II, IV, V, VI, VII

 238. Kawicki Artur VI

 239. Kaźmierczak Sławomir XI

 240. Kiedrowicz Marek o.OFM Conv. IX, X, XII, XIII

 241. Kierus Cezary III, IV, V

 242. Kierys Henryk XV

 243. Kiljan Sławomir IX

 244. Kirszak Anetta II

 245. Kirszak Jerzy I, II, VII, VIII, X

 246. Kirszak Zbigniew VII, VIII

 247. Klawender Jacek IX, X

 248. Kleniewski Zbigniew IX

 249. Klesyk Andrzej II, V, VI

250. Klim Łukasz XVI

 251. Klimczewski Tomasz IV

 252. Klin Mariusz XI, XII, XIII, XV

 253. Kloc Andrzej XI

 254. Kłosowiak Henryk IX

 255. Kłosowska Elżbieta VII

 256. Kmieć Zbigniew XIII, XIV

 257. Knyziak Jarosław XII, XIV, XV

 258. Koclajda Henryk V

 259. Kolonko Radosław II

 260. Kołakowski Leszek XI

 261. Kołodziejski Arkadiusz VI

 262. Komorowska Stanisława X

 263. Komorowski Mariusz X

 264. Konarski Karol I

265. Konarski Tadeusz XVI

 266. Konieczny Andrzej IX

 267. Konikowska Agnieszka IV

 268. Konikowski Bernard II, III, IV

269. Konopacki Janusz XVI

 270. Korczyk Michał VIII

 271. Korzeniewski Waldemar IX, X

 272. Kosakowski Zbigniew X, XI

 273. Koshek Henryk XIV

 274. Kosiak Jacek X

 275. Kosińska Marta XII

 276. Kosmala Henryk XI

 277. Kowalczyk Leszek IX, X, XIV

 278. Kowalska Anna VII, IX

279. Kowalska Elżbieta XVI

 280. Kowalski Grzegorz VII, IX

281. Kowalski Jerzy XVI

 282. Kowalski Krzysztof I, II

 283. Kowalski Marek I

284. Kowalski Marek Eryk XVI

 285. Kowalski Mirosław X

 286. Kozak Paulina V

 287. Kozera Mirosław XIII

 288. Koziński Seweryn XIII

 289. Kozioł Piotr XII

 290. Kozłowski Radosław VIII

 291. Kozłowski Zbigniew IV, V, VII, VIII

 292. Kozołub Andrzej V, VI, VIII, XIII

 293. Krauze Krzysztof VII, IX

 294. Kronenberger Krzysztof VII

 295. Król Mariusz IX

 296. Królik Jacek V

 297. Krupa Aleksander VIII

 298. Krupa Paweł VIII, X

 299. Krupa Wojciech IV, V

 300. Krzemiński Roman, Adam XIII

 301. Ksiądzyna Dorota VIII

 302. Książek Mariusz VII

 303. Kubacka Alicja II, III

 304. Kubacki Michał XII, XIII, XV

 305. Kubiak Bogumił VIII, X

 306. Kubiak Jolanta VIII

 307. Kubiak Krzysztof II, III

 308. Kucharewicz Jacek VI, VII

 309. Kuczko Zbigniew XIII

 310. Kulhawczuk Leszek XI

 311. Kuligowski Piotr X, XII

 312. Kumik Grzegorz XIII, XVI

313. Kumik Michał XVI

 314. Kumik Wojciech XIII, XVI

315. Kurczyński Rafał XVI

 316. Kurek Wiesław XI

 317. Kuriata Mirosław VI

 318. Kurowska Karolina VIII

 319. Kurpiel Kamil II

320. Kuryś Sylweriusz XVI

 321. Kuśmider Krzysztof IX, X

 322. Kwiecień Leszek IV

323. Labuda Dawid XVI

 324. Lach Włodzimierz X

 325. Lachowski Janusz X

 326. Langner Maciej XIII, XIV

 327. Laskowska Ewa VIII

 328. Laskowski Jarosław VIII

 329. Latecki Dominik IX, X

 330. Lesiński Jakub I

 331. Leszczuk Mirosław I

 332. Lewandowski Łukasz IV

 333. Lewandowski Mirosław III, IV

 334. Lewandowski Wiesław XII, XIII

 335. Lewiński Jerzy V, VI

 336. Lewusz Witold XIII

 337. Liaszkiewicz Konstanty XIII

 338. Liaszkiewicz Walentyna XIII

 339. Libner Jerzy XII

 340. Lipka Paweł VII

 341. Liskula Michał VIII

 342. Luberadzki Mateusz XIV, XV, XVI

343. Ludkowski Grzegorz XVI

 344. Lusina Barbara VIII, X

 345. Lusina Marta XV

 346. Lusina Rafał VII, VIII, X

 347. Łoboda Michał II

 348. Łukowicz Marek VIII

 349. Łydka Monika X

 350. Łyjak Tomasz VIII

 351. Łyskanowski Paweł VII, VIII

 352. Łysoniewski Andrzej XV

 353. Maciejewski Janusz XIII, XIV

 354. Maciejewski Maciej I

 355. Maculewicz Adam I

 356. Majdowski Ireneusz I

 357. Majewski Maciej XIII

 358. Makiela Andrzej VII

 359. Makiela Małgorzata VII

 360. Malarek Aleksandra IV, VI

 361. Malarek Paweł II, III, IV, VI

 362. Małecki Łukasz I

 363. Małecki Mirosław VIII

 364. Małycha Krzysztof I

 365. Mankiewicz Andrzej X

 366. Markiewicz Robert I

 367. Masłowski Kazimierz XIV

 368. Matacz Jolanta X

 369. Matczak Krzysztof XII, XIV, XV

 370. Matczak Mariusz XIV

 371. Materna Zbigniew I, II

 372. Matwiejczuk Małgorzata III

 373. Matwiejczuk Wiesław II

 374. Maziarz Stanisław VIII

 375. Mazur Łukasz V, VII, VIII

 376. Meutzner Jan II

 377. Mędrzycki Krzysztof V

 378. Miazga Maciej VII, X

 379. Michalski Jakub VI, VII, VIII , IX, X

 380. Michałek Iwona VII

 381. Michałek Piotr VII

 382. Michewicz Andrzej XIII, XIV

 383. Mierzwiński Andrzej VI

 384. Mieszczak Dawid XIII

 385. Mika Dominik XIV

 386. Mikus Zbigniew XVI

387. Mikołajewski Dariusz XI

 388. Mikołajski Roman IX

 389. Mikorski Bartłomiej XI

 390. Mikorski Radosław XI

 391. Milczarek Mirosław X

 392. Misiaczek Ewa I

 393. Miszczuk Waldemar IX

 394. Mordarska Ewa VI

 395. Mosiewicz Franciszek IV

 396. Motyl Karol XIII

 397. Mróz Artur III, IV, VI

 398. Mróz Danuta VII, VIII

 399. Mróz Marek II, III, IV, V, VI, VII, VIII

 400. Mućka Gabriela I

 401. Mućka Roman I

402. Myszka Marek XVI

 403. Myszkowski Henryk X

 404. Nakielski Ryszard IX, X

 405. Narojek Zenon II, VII

 406. Niedziela Krzysztof XI

 407. Niedźwiecki Andrzej XIV, XV

 408. Niedźwiecki Filip XIV

 409. Niemczak-Ślęzak Katarzyna XII

 410. Niemczyk Jacek VII

 411. Nowacki Rafał IX

 412. Nowak Krzysztof VII

 413. Nowak Lech XII, XIII, XIV

 414. Nowak Marek V, VI, VIII

 415. Nowak Maria, Monika XI, XII

 416. Nowak Michał XI, XII

 417. Nowak Wiesław I

 418. Nowakowski Piotr II, III

 419. Nycz Marek, XIV, XV

 420. Ogonowska Aleksandra I

 421. Okulewicz Antoni VIII

 422. Olejnik Wojciech IV

 423. Oleksak Janusz XI

 424. Olędzki Wojciech ks. XI

 425. Olszanowski Karol XIII

 426. Olszewski Adam IX

 427. Olszewski Adam X

 428. Olszowy Edward XII, XIII, XIV, XV

 429. Ołowski Mirosław I, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XIV

 430. Onysko Andrzej VIII

 431. Orłowski Bogusław IX, X

 432. Ostolski Dariusz VI, VIII

 433. Ostrowska (Tchorzewska) Anna VIII, IX

 434. Ostrowski Marcin IX

 435. Ostrowski Tomasz VIII, IX

 436. Ostrowski Waldemar VIII

 437. Otola-Pawlica Grażyna VII, VIII

 438. Pabiańczyk Justyna IV

 439. Paikert Jan IV

 440. Paikert Parys IV

 441. Palicki Maciej V

 442. Pardej Robert IV

 443. Pawelczyk Jarosław XI

 444. Pawelec Bogusław XI, XII, XV

 445. Pawlak Antoni XII, XIII

 446. Pawlak Jacek VI

 447. Pawlak Paweł I, XI, XII, XIII

 448. Pawlak Piotr X

 449. Pawlak Stefan XI

 450. Pawlica Piotr VII, VIII

 451. Peła Marta X

 452. Perz Robert II

 453. Petrasun Liucija VI

 454. Pęczkowski Rafał XII

 455. Piasko Marta VII, VIII, IX

 456. Piaskowski Jerzy IV

 457. Piaskowski Zbigniew II

 458. Piaskowy Mirosław IX

 459. Piątek Jacek VI

 460. Piecek Józef XI, XV

 461. Pieniążek Marek X

 462. Piesiewicz Dariusz X

 463. Pietraszek Artur X, XII

 464. Pietrowski Michał V

 465. Pikus Jarosław XII, XV

 466. Pinkosz Jadwiga I

 467. Piotrowski Grzegorz II

 468. Piotrowski Jacek (ur. 1966) VIII

 469. Piotrowski Jacek (ur. 1973) VII

 470. Piotrowski Kazimierz IV

 471. Pisarek Marian V, VI, VII

 472. Piwar Agnieszka XV, XVI

 473. Pleskot Andrzej VII

 474. Płonka Janusz VII

 475. Pobikrowski Ryszard VII

 476. Pociask Jerzy IX

 477. Poloński Andrzej X, XI

478. Połóg Marek XVI

 479. Popielarz Bartłomiej X

 480. Powierza Robert VII

 481. Pożelewski Artur VIII

 482. Pruchnicka Joanna II

 483. Pruchnicki Adam II, IV

 484. Pruszyński Konrad VII, VIII

 485. Przydryga Rafał II

 486. Ptak Eugeniusz I

 487. Pyrak Cezary IX, XI

 488. Pytel Artur XI

489. Radczuk Sylwester XVI

 490. Radke Ryszard I

 491. Radliński Cezary XIII

 492. Rajs Marian X

 493. Ramatowski Dariusz VII

 494. Raulin Krzysztof IX

 495. Rawicz-Olędzki Klaudiusz II

 496. Robaczewska Roma VII

 497. Robaczewski Ryszard VI, VII

 498. Rogala Artur XIII

 499. Rogala Jerzy XIII

 500. Rogalski Jarosław IX

 501. Rojek Natalia IV

502. Rojewski Dariusz XVI

 503. Roman Bogdan XI

 504. Ronisz Stefan X

 505. Rorat Damian X

 506. Rosicki Krzysztof IV, V, VI

 507. Rosłaniec Adam XV

 508. Rosłaniec Adrian XV

 509. Różyski Sylwester XV

 510. Ryło Grzegorz XIII

 511. Rysak Leszek IX, X, XI, XII, XIII

 512. Rzyszkiewicz Honorata IX

 513. Sadowski Marcin VII

 514. Sadowski Przemysław V, VII

515. Sakowski Sebastian XVI

 516. Salamon Paweł VIII, IX, XI

 517. Sareło Zbigniew ks. I

 518. Sawicki Wojciech X

 519. Sazanow Szymon IX

 520. Schefs Adam XI

 521. Sebzda Bogdan XI

 522. Serafin Jacek XIII

 523. Serwetnyk Tatiana IV

 524. Sęk Elżbieta IX

 525. Sęk Janek IX

 526. Sibiński Cezary X, XI

 527. Sieczkowski Piotr II

 528. Siewień Sylwester XI

 529. Sikora Adam XI

 530. Sirek Robert VII

 531. Skalski Dariusz IX

 532. Skolimowski Andrzej IX

 533. Skorzewski Krzysztof VIII

 534. Skowron Hubert XIV

 535. Skowron Lech XV

 536. Skowron Maciej XIV, XV, XVI

 537. Skowron Wojciech XV, XVI

 538. Skowroński Krzysztof XV

 539. Skóra Katarzyna XI

 540. Skupski Mateusz X

 541. Smoczyński Przemysław XII

 542. Smolaga Piotr XII, XV

543. Smoleń Stanisław XVI

 544. Smolińska Jolanta VII

 545. Sobańska Luiza XIII

 546. Sobczak Piotr VII

 547. Sobociński Andrzej II, IV, V, VI, VIII

 548. Sobolewski Jacek VI

 549. Sobolewski Stanisław XV

 550. Sobolewski Wojciech XI, XII, XIII

 551. Sobótka Artur XIV

 552. Solecki Jacek XII, XVI

 553. Sołtys Aleksander IX

 554. Soroko Michał II

 555. Sosińska Joanna XIII

 556. Soska Henryk XI

 557. Sowiński Jacek X

 558. Sówka Jerzy XIII

 559. Sroczyk Jerzy II

 560. Stachurski Zbigniew VII

 561. Stanaszek Tomasz I, II

 562. Stańczyk Dariusz XII, XIV, XV, XVI

 563. Stańczyk Józef XIII

 564. Staromłyński Łukasz XIII

 565. Stasica Michał VIII, X

 566. Stasieluk Wojciech VII

 567. Steinhagen Artur I

 568. Stępniewski Romuald VIII

569. Stojek Beata XVI

 570. Stromiłło Piotr XIII

 571. Struś Mieczysław XIII, XIV, XV, XVI

 572. Stryszyk Bogusław XII

 573. Strzelczyk Jarosław XIV

 574. Styrna Janusz VIII

 575. Suder Leszek XI

 576. Sugajski Piotr XIII

 577. Suszycka Justyna VI

 578. Suszycki Piotr V, VI

579. Sygut Jan XVI

 580. Szawiel Jarosław VIII

 581. Szawiel Katarzyna VIII

 582. Szczepaniak Jacek VI, VII

 583. Szczepiński Marek II

 584. Szczepkowski Marek IX

 585. Szeląg Małgorzata VII, X

 586. Szeląg Mariusz VII

 587. Szeliga Michał V, VI, VII, VIII, X

 588. Szlachta Krzysztof XIII

 589. Sznitowska Dorota VIII

 590. Sznitowska Weronika XIV

 591. Sznitowski Alfred VIII, XIV

 592. Szramka Szymon XIII

 593. Szulc Iwona XV

 594. Szulc Krzysztof VI, VII

 595. Szulc Mateusz X, XI

 596. Szulc Mirosław XIV, XV

 597. Szulczyk Tadeusz IX

 598. Szulgowicz Dariusz XV

 599. Szurnik Marek VIII

 600. Szwejkowski Andrzej IX

 601. Szydlik Henryk X, XI

602. Szydziak Andrzej XVI

 603. Szymaniak Sławomir X, XI

 604. Śledziewski Michał IX

 605. Ślęzak Adam XII

 606. Świderska Bożena IX

 607. Święcicki Mirosław XIV

 608. Świtalski Adam IV, VII

 609. Tarkowski Paweł IX

 610. Tobiański Piotr IX

 611. Tokarski Władysław X

 612. Tołłoczko Agnieszka II

 613. Tołłoczko Tadeusz II

 614. Tomaszewski Dariusz III

 615. Tomaszycki Bohdan VII, IX

 616. Topólski Leszek XI

 617. Traczyk Albert XI

 618. Trojanowski Jakub XI

 619. Trzaskowski Paweł XIII

 620. Twardowski Jerzy XI

 621. Twardowski Wojciech IX

622. Tworowski Andrzej XVI

 623. Urban Magdalena XII, XIII

 624. Wachowska Grażyna V, VI

 625. Waliś Elżbieta XIII

 626. Waliś Piotr XIII, XIV, XV

627. Wałachowski Tadeusz XVI

 628. Wanta Andrzej XV

629. Wardaszko Ryszard XVI

 630. Warzyszyńska Magdalena IX

 631. Warzyszyńska Mirosława VII, IX

 632. Warzyszyński Jacek VII, IX

 633. Wasyliew Piotr ks. XI

 634. Waszczuk Marek V

 635. Waśko Adam XII, XV

 636. Waśniewski Marek IX, X, XI

 637. Wawryn Michał XIV

 638. Wawrzyczek Anna IX

 639. Wawrzyczek Zygmunt IX

 640. Wenglorz Mirosław VI, VII, X, XV

 641. Węgrzyn Wiktor I, II, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII, XIII, XIV, XV

 642. Wiączek Marek II

 643. Wieczorek Wojciech VII, VIII

 644. Wielgoś Adam VIII

 645. Wierzba Marek XII, XIV

 646. Wikowicz Ryszard VII

 647. Wilk Marek X, XII

 648. Wilk Piotr X, XII, XIV, XV

 649. Wiszniewski Jan XII

 650. Wiszniewski Piotr XIV

 651. Wiszniewski Wojciech XII, XIV

 652. Wiśniewski Wojciech X, XV

 653. Witak Joanna VII

 654. Witak Tomasz VII

 655. Witkowski Marcin XI

 656. Wnuk Małgorzata VII

 657. Wnuk Sławomir V, VI, VII

 658. Wojciechowski Oskar X

 659. Wojtczak Maciej IX

 660. Woliński Rafał IX, XI

 661. Woźniak Marek IX

 662. Woźniakowski Tomasz I

 663. Wójcik Michał VIII

 664. Wróblewska Katarzyna VIII, IX, X, XI, XII, XIII, XIV, XV, XVI

 665. Wrzosek Paweł XIV

 666. Wszendyrówny Patrycja IX, X

 667. Wściubiak Agnieszka I

 668. Wyszyński Henryk VI, VII

 669. Zaczek Krzysztof XIII

 670. Zając Andrzej X, XII

 671. Zalewski Jan ks. VI, VII

 672. Zalewski Janusz XI

 673. Zapolski Mirosław XIV, XV

 674. Zawada Krzysztof X

 675. Zawadzki Sławomir IX

 676. Zawadzki Tomasz XIV, XVI

 677. Zawodny Artur I

 678. Zazuniak Paweł X

 679. Zborowski-Kowalski Robert II

 680. Zdrojewski Przemysław I

 681. Zdun Artur VIII

 682. Zdziech Stanisław X

 683. Ziach Michał X

 684. Zieliński Andrzej VI, XII

 685. Zieliński Józef VI, VII, X

 686. Zieliński Przemysław II

 687. Zieliński Zbigniew IX, X

 688. Zima Tomasz X

 689. Ziółkowski Krzysztof IV

 690. Ziółkowski Szymon XIV, XV, XVI

 691. Zuchmantowicz Michał I

 692. Żochowski Grzegorz XI

 693. Żurawiński Zdzisław XIII

 694. Życiński Jakub XIV, XV

 695. Żywiczyński Mirosław VI

 696. Żyża Aneta XIII